NOVOROČNÍ MAGICKÁ PROCHÁZKA PRAŽSKÝM HRADEM A S OHŇOSTROJEM

Skrytá tajemství Pražského hradu

Začněte Nový rok zajímavým zážitkem na nejmagičtějším místě Prahy i Čech, na Pražském Hradě a na konci prohlídky se potěšte pohledem z Mánesova mostu na slavnostní novoroční ohňostroj!

Skalní výběžek Pražského hradu byl odedávna kultovním a posvátným místem, na němž se tvořily dějiny. Navštívíme společně jeho záhadné a energií nabité lokality a vyzkoušíme si jaké to je, stát tam, kde se nachází brány do jiných dimenzí. Vyslechneme si historické a legendární příběhy a dozvíme se něco o tajemné bohyni Zisy, která tady měla svou svatyni a podle níž byl možná nazván legendární kopeček Žiži. Budeme společně poznávat záhady magického a mýtického Pražského Hradu s jeho tajemstvími.

Procítíme, jaké to je mít mystické město Prahu u nohou a moci se kochat jeho krásnou scenérií. Zjistíme, jak jsou provázaná dvě hradiště v magickém kruhu města pražského.   

Hrad je bohatou klenotnicí pokladů v pravém i skrytém slova smyslu, pojďte je s námi objevovat a vykročte z něj do svého nového, báječného roku 2017!  

Termín:                        1. 1. 2017, 15.30 hod.  

Trvání:                          cca 2,5 hodiny

Cena:                            200 Kč 

Lektorka:                      Judita Katona Peschlová

Místo srazu:                 u Lvího dvora (naproti zastávce tramvaje č. 22 Pražský hrad).

Přihlášky:                      judita.peschlova@gmail.com

Kontakt (sms):             604 927 790, www.juvita.cz

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Přihláška na akci