Praha adventní a vánoční

Praha adventní a vánoční

Praha, starobylé město, oplývá mnoha zvláštními a tajemnými příběhy, které občas předčí i slavného Ducha Vánoc. Pražská tajemství jsou jako pohádky, do jejichž kouzla se v čase předvánočním i vánočním tak rádi noříme. Advent je jednoduše čas snový a vrací nás do doby, v níž jsme věřili na zázraky a čarovné bytosti, jimiž se to v pražských legendách a jejích mystických místech jenom hemží. Praha má odjakživa zářivého, mocného ducha. Kolem vánočních svátků se světlem tajemna a vánoční hvězdy rozzáří také duše jejích zákoutí, náměstí, plácků, parků, paláců…  

Pojďte s námi na procházku okouzlujícím městem skrytých mysterií, probouzejících se v čase vánočním víc než jindy před udivenými pohledy návštěvníků. Zamilujete si Prahu ještě víc než dosud. Uspokojte tu část sebe sama, v níž dříme dítě, které tak rádo naslouchá legendám a ještě raději se na ně dívá… Jelikož Praha je živoucí 3D pohádka, která i když krásná také v jiných údobích roka, nejvíc se probouzí právě o Adventu a Vánocích jako Šípková Růženka polibkem koled. 

Průvodkyně: Judita Peschlová
Sraz: v horním vestibulu metra Staroměstská (nad eskalátory)

Na závěr procházky absolvujeme krátký rituál zimního slunovratu na jednom z energetických a silových míst Prahy, který byl kdysi dávno zaměněn právě vánočními svátky. 
 

Termín:                           19.12.2016 

Trvání:                             2,5 hodiny

Cena:                           250 kč/osoba (min. 6 osob)

Místo srazu:                v horním vestibulu metra Staroměstská (nad eskalátory)     

Kontakt:                          judita.peschlova@gmail.com, telefon: +420604927790

Registrace:                     Zašlete e-mail se svým jménem a telefonním číslem na adresu: judita.peschlova@gmail.com

                                     (akce se koná za každého počasí) 

  

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Přihláška na akci