Jarní rovnodennost v Praze: jarní alchymie mystické Prahy, magický svátek jara, jeho slovanské bohyně a malý jarní rituál

Jarní rovnodennost v Praze
 
 
Co znamená pro současného člověka jarní rovnodennost, jaké zvyky se k ní vážou, s čím vším souvisí, jak je její mocná magie spojená s Prahou a některými konkrétními místy tohoto vskutku záhadného města, jak a kde se v Praze kdysi slavila, jaká jarní božstva se u těchto slavností uctívala?  
Hluboká, ač často skrytá symbolika a archetypální stopy po  magické minulosti tajemného města v srdci Evropy nás povedou  po cestě, kterou vytyčil čas a jeho stále působící neviditelné kouzlo, které však v Praze dostává viditelnou pečeť. Jaro je jedním z nejsilnějších období pro procítění magie tohoto starého osídlení. Ponoříme se společně do energie magického času, kdy je den a noc stejné délky a na scénu přichází ladné slovanské bohyně jara, které měli na území Prahy své místo a svatyně. V posvátném momentě jarní rovnodennosti se otevírají brány do jiných světů, a těch je v Praze snad víc, jako na většině míst naší planety. Na této procházke některé lokality s těmito branami do jiných dimenzí poznáte a okusíte jejich sílu.   
Osvěžte se procházkou po Praze v den jarní rovnodennosti a zažijte skryté působení jejího magického vlivu, který nikdy nepřestal a nepřestane působit. Pomůže nám v tom i jarní rituál na místě k tomu nanejvýš příhodném, který bude součástí procházky. 
 
Provázeno v:                      češtině, slovenštině, němčině, maďarštině, chorvatštině, srbštině

Termín:                             každým rokem na den jarní rovnodennosti 

Trvání:                                3 hodiny

Cena:                                v jednotlivých případech je možná individuální dohoda

* volná skupina:                250 kč/osoba (min. 6 osob)

* organiz. skupina:            2600 kč  

Místo srazu:                     podle dohody  

Kontakt:                            judita.peschlova@gmail.com, telefon: +420604927790

 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Přihláška na akci